אספקת מזוט

מזוט הוא שם גנרי לדלק נוזלי שבו משתמשים לצורך בעירה או לחלופין לצורך הפקת חשמל. יחד עם זאת, המשמעות הנפוצה והמקובלת היא כאשר מתייחסים לדלק המשמש בעיקר לצרכים מסחריים כדוגמת הפקת חשמל בתחנות כוח או לצורך הנעת ספינות.
המזוט זוכה לפופולריות רבה בתעשייה בעיקר על שום שיעור המיסוי הנמוך שלו. על כן רבים הם הגורמים בתעשייה אשר בוחרים במזוט כדלק העיקרי שלהם.
אספקת מזוט מהירה
דלק שרון שומרון משווקת פתרונות אנרגיה והקמתה היא תוצר ישיר ומתבקש עבור הצורך במוצרי נפט איכותיים ואספקה אמינה ומהירה ללקוחות עסקים ופרטיים. כל מוצרי הנפט משווקים על ידי החברה עוברים תהליכי בקרת איכות קפדניים העומד בסטנדרטים ובתקנים מחמירים.
אנו מתחייבים בפני כל לקוחותינו לאספקת שירות מקצועי, מחירים אטרקטיביים במיוחד וזמני אספקה מהירים במיוחד של בין 24 – 48 שעות. במערך הלוגיסטי של חברתנו הושקעה מחשבה רבה ועבודה , בכדי שאתם תוכלו להנות משירות מעולה ואספקה מהירה במיוחד.
אם גם אתם משתייכים למגזר התעשייתי העושה שימוש קבוע במזוט הגעתם אל המקום הנכון. ותוכלו להנות משירותיה של החברה המספקת את מוצרי הנפט השונים. בין מוצרינו האיכותיים תוכלו למצוא מזוט קל , סולר תחבורה , נפט הסקה , נוזלי בערה תוספי דלק ושמנים .
דלק שרון שומרון בשבילך 
צרו עמנו קשר כבר עכשיו ונשמח לצרף גם אתכם לקהל של מאות לקוחות מרוצים, מהמגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי, הנהנים ממוצרים איכותיים ושירות בלתי מתפשר. מוצרי החברה משווקים בכל רחבי הארץ תוך שקיפות מלאה כלפי הלקוח בכל הקשור למחירי הדלקים ומוצרי האנרגיה השונים.
לא מתפשרים על איכות המוצר, מהירות האספקה ובטח שלא על איכות השירות. פנו אלינו עכשיו לאספקת מזוט מהירה ומשתלמת, כמו שעוד לא הכרתם.

המזוט משמש בתור דלק בעירה והסקה לתעשייה. המזוט נשרף באמצעות מבערים, ומשמש גם לייצור קיטור.

יתרונות השימוש במזוט קל :

  • ערך קלורי זהה לסולר
  • מחיר זול / עלות תחזוקה זולה

Comments are closed.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות